Nokrollen PWKR40-2RS-XL-INA
Verwijzing : PWKR40-2RS-XL-INA
INA
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het PWKR40-2RS-XL-INA INA, heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 20 mm.