Nokrollen NUKR35-INA
Verwijzing : NUKR35-INA
INA
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het NUKR35-INA INA, heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 18 mm.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
TSF stangkop - TSF008 GEN
TSF STANGKOP TSF008
Roller - NUTR20-INA INA
ROLLER NUTR20-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • GEWICHT
    197  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving