Nokrollen KRV52-PP-A-INA
Verwijzing : KRV52-PP-A-INA
INA
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het KRV52-PP-A-INA INA, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 24 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6216-2RS-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6216-2RS-SKF
Lagerblok - 2 bevestigingen - SY35-WF-SKF SKF
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN SY35-WF-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    24  MM
  • GEWICHT
    465  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving