Nokrollen KR30-PP-SKF
Verwijzing : KR30-PP-SKF
SKF
Beschrijving
Het Nokrollen, bekend als het KR30-PP-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 14 mm.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6005-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6005-2RSH-SKF
Noten - KM9-SKF SKF
NOTEN KM9-SKF
O-ring afdichting - OR-36X3.50-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-36X3.50-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • GRENSTOERENTAL
    4500  RPM
  • GEWICHT
    112  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    6.16  KN
  • STATISCHE BELASTING
    8  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving