Kogellager VTAA21Z-1-NSK
Verwijzing : VTAA21Z-1-NSK
NSK
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het VTAA21Z-1-NSK NSK, heeft een binnendiameter van 21 mm, een buitendiameter van  46 mm en een dikte van 13.5 mm.
  6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 6204-ZZ
SPI Afdichting - OAS-20X30X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X30X5-NBR
Kralen - BA-7 GEN
KRALEN BA-7
7 7
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    21  MM
  • BUITENDIAMETER
    46  MM
  • DIKTE
    13.5  MM
  • GEWICHT
    101  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.