Kogellager TMB204LU-22-NTN
Verwijzing : TMB204LU-22-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het TMB204LU-22-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  47 mm en een dikte van 14 mm.
  9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-28X37X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-28X37X7-NBR
Duwschijven - AS3047 GEN
DUWSCHIJVEN AS3047
Naaldhulslager  - 7E-HKS33X38X8-NTN NTN
NAALDHULSLAGER 7E-HKS33X38X8-NTN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • GEWICHT
    97  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.