Kogellager SYNT55-L-SKF
Verwijzing : SYNT55-L-SKF
SKF
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het SYNT55-L-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van  210 mm en een dikte van 70 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    210  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • GEWICHT
    6200  G
  • GRENSTOERENTAL
    3100  RPM
  • DYNAMISCHE BELASTING
    125  KN
  • STATISCHE BELASTING
    137  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.