Kogellager GRAE30-XL-NPP-B-INA
Verwijzing : GRAE30-XL-NPP-B-INA
INA
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het GRAE30-XL-NPP-B-INA INA, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van  62 mm en een dikte van 35.8 mm.