Kogellager FLS-35-RBC
Verwijzing : FLS-35-RBC
RBC
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het FLS-35-RBC RBC, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van  72 mm en een dikte van 23.5 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    23.5  MM
  • GEWICHT
    217  G
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.