Kogellager E25KPP3-FA129-INA
Verwijzing : E25KPP3-FA129-INA
INA
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het E25KPP3-FA129-INA INA, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 44.4 mm.