Kogellager B22-27-JTEKT
Verwijzing : B22-27-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het B22-27-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 15 mm.
  50+ onderdelen op voorraad (20 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP0810-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP0810-P10
SPI Afdichting - MK022A1-JTEKT JTEKT
SPI AFDICHTING MK022A1-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    145  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.