Kogellager B20-122D-PFI
Verwijzing : B20-122D-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het B20-122D-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van  47 mm en een dikte van 16 mm.