Kogellager B15-69D-PFI
Verwijzing : B15-69D-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het B15-69D-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van  35 mm en een dikte van 13 mm.