Kogellager B10-51D-PFI
Verwijzing : B10-51D-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het B10-51D-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van  27 mm en een dikte van 11 mm.