Kogellager AY28ZZ-EZO
Verwijzing : AY28ZZ-EZO
EZO
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het AY28ZZ-EZO EZO, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van  45 mm en een dikte van 9 mm.