Kogellager 6308-T2X2-LLBA-CS40-PX13-L683Q32-NTN
Verwijzing : 6308-T2X2-LLBA-CS40-PX13-L683Q32-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6308-T2X2-LLBA-CS40-PX13-L683Q32-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van  90 mm en een dikte van 23 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - TS2-6208-LLBA-GLBA-CS40-PX11-V45-NTN NTN
spec_icon
KOGELLAGER TS2-6208-LLBA-GLBA-CS40-PX11-V45-NTN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    23  MM
  • WATERDICHT MAKEN
    Dubbelzijdige afdichting
  • GEWICHT
    630  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.