Kogellager 6306-2RS-32
Verwijzing : 6306-2RS-32
GEN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6306-2RS-32 Algemeen, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van  72 mm en een dikte van 19 mm.