Kogellager 63-32-JTEKT
Verwijzing : 63-32-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 63-32-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van  75 mm en een dikte van 20 mm.
  25 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 63-28-C3-JTEKT JTEKT
KOGELLAGER 63-28-C3-JTEKT
SPI Afdichting - OAS-27X43X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-27X43X7-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    388  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.