Kogellager 63-22-LLU-5K-NTN
Verwijzing : 63-22-LLU-5K-NTN
NTN
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 63-22-LLU-5K-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  56 mm en een dikte van 16 mm.