Kogellager 62304-2RS-D17-C3-PFI
Verwijzing : 62304-2RS-D17-C3-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 62304-2RS-D17-C3-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 21 mm.
  20 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 62201-A-2RSR-FAG FAG
Waterdicht
KOGELLAGER 62201-A-2RSR-FAG
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    17  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    21  MM
  • WATERDICHT MAKEN
    Dubbelzijdige afdichting
  • GEWICHT
    210  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.