Kogellager 6201-13-FAFNIR
Verwijzing : 6201-13-FAFNIR
FAFNIR
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 6201-13-FAFNIR FAFNIR, heeft een binnendiameter van 13 mm, een buitendiameter van  32 mm en een dikte van 10 mm.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    13  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    40  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.