Kogellager 62-32-2RS-C3-PFI
Verwijzing : 62-32-2RS-C3-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 62-32-2RS-C3-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van  65 mm en een dikte van 17 mm.