Kogellager 62-22-JTEKT
Verwijzing : 62-22-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 62-22-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van  50 mm en een dikte van 14 mm.
  34 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MB Borgring - MB6 GEN
MB BORGRING MB6
Andere lager - TM-SC03A53-C3-NTN NTN
ANDERE LAGER TM-SC03A53-C3-NTN
SPI Afdichting - OAS-12X18X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-12X18X5-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • GEWICHT
    131  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.