Het Kogellager, bekend als het 60-28-LLU-C3-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 12 mm.
11 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.