Kogellager 35BG05S7G-2DL-PFI
Verwijzing : 35BG05S7G-2DL-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 35BG05S7G-2DL-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van  50 mm en een dikte van 20 mm.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-35X50X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X50X8-NBR
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-35 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-35
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    107  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.