Het Kogellager, bekend als het 1025-25DECG-RHP RHP, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 15 mm.
3 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.