Andere lager 8E-NK34X59X20-NTN
Verwijzing : 8E-NK34X59X20-NTN
NTN
Beschrijving
Het Andere Lager, bekend als het 8E-NK34X59X20-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 34 mm, een buitendiameter van  59 mm en een dikte van 20 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-26X40X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-26X40X7-NBR
Lager van versnellingsbak - SX05A87NCS30PX1-NTN NTN
LAGER VAN VERSNELLINGSBAK SX05A87NCS30PX1-NTN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    34  MM
  • BUITENDIAMETER
    59  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    234  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving