Zuigerafdichting TP6-60X80X35-9.52-NBR90
Verwijzing : TP6-60X80X35-9.52-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP6-60X80X35-9.52-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 60 mm zijn, de binnendiameter van de loop 80 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 35 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  10 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ50-60-50 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ50-60-50
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP205 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP205
O-ring afdichting - OR-70X5.5-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-70X5.5-NBR70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP6
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    120  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving