Zuigerafdichting TP5-70X90X22-NBR90
Verwijzing : TP5-70X90X22-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP5-70X90X22-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 70 mm zijn, de binnendiameter van de loop 90 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 22 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
V-RING afdichting - VA200-NBR GEN
V-RING AFDICHTING VA200-NBR
Gladde V-snaren - A87 GEN
GLADDE V-SNAREN A87
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP5
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    70  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving