Zuigerafdichting TP2-76X90X22.50-NBR90
Verwijzing : TP2-76X90X22.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP2-76X90X22.50-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 76 mm zijn, de binnendiameter van de loop 90 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 22.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    76  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    22.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP2
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    57  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving