Zuigerafdichting TP1-51X63X20.50-NBR80
Verwijzing : TP1-51X63X20.50-NBR80
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-51X63X20.50-NBR80 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 51 mm zijn, de binnendiameter van de loop 63 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 20.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-62 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-62
2 2
TSF stangkop - SI6-T-K GEN
TSF STANGKOP SI6-T-K
Schraperafdichting - RIA-35X45X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-35X45X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    51  MM
  • BUITENDIAMETER
    63  MM
  • DIKTE
    20.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP1
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    29  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving