Zuigerafdichting TP1-50X70X22.400-NBR80
Verwijzing : TP1-50X70X22.400-NBR80
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-50X70X22.400-NBR80 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 50 mm zijn, de binnendiameter van de loop 70 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 22.4 mm. Het is vervaardigd in NBR.