Zuigerafdichting TP1-38X50X20.50-NBR90
Verwijzing : TP1-38X50X20.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-38X50X20.50-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 38 mm zijn, de binnendiameter van de loop 50 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 20.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51207 GEN
KOGELTAATSLAGER 51207
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-34 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-34
Schraperafdichting - RIA-30X40X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-30X40X7-10-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    38  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    20.5  MM
  • GEWICHT
    23  G
Beschrijving