Zuigerafdichting TP1-30X40X12.50-NBR90
Verwijzing : TP1-30X40X12.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-30X40X12.50-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 30 mm zijn, de binnendiameter van de loop 40 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 12.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6205-2RS
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-52 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-52
2 2
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    12.5  MM
  • GEWICHT
    10  G
Beschrijving