Het Zuigerafdichting van referentie TP1-28X42X15.50-NBR80 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 28 mm zijn, de binnendiameter van de loop 42 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 15.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
25 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?