Zuigerafdichting TP1-21X30X13.50-NBR90
Verwijzing : TP1-21X30X13.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-21X30X13.50-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 21 mm zijn, de binnendiameter van de loop 30 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 13.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-7.5 GEN
KRALEN BA-7.5
Hydraulische afdichting - US-8X16X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-8X16X8-PU94
Machinevoet - AS4020-60SH-4020-8 GEN
MACHINEVOET AS4020-60SH-4020-8
  • BINNENDIAMETER
    21  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    13.5  MM
  • GEWICHT
    7  G
Beschrijving