Zuigerafdichting TP1-108X125X26.500-NBR90
Verwijzing : TP1-108X125X26.500-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-108X125X26.500-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 108 mm zijn, de binnendiameter van de loop 125 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 26.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RIA-70X80X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-70X80X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    108  MM
  • BUITENDIAMETER
    125  MM
  • DIKTE
    26.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP1
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    105  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving