SPI Afdichting OAS-80X125X12-NBR
Verwijzing : OAS-80X125X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-80X125X12-NBR heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.