SPI Afdichting OAS-70X85X5-NBR
Verwijzing : OAS-70X85X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-70X85X5-NBR heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.