SPI Afdichting OAS-64X80X13-NBR
Verwijzing : OAS-64X80X13-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-64X80X13-NBR heeft een binnendiameter van 64 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van NBR.