SPI Afdichting OAS-56X69X10-NBR
Verwijzing : OAS-56X69X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-56X69X10-NBR heeft een binnendiameter van 56 mm, een buitendiameter van 69 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.