SPI Afdichting OAS-55X85X8-NBR
Verwijzing : OAS-55X85X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-55X85X8-NBR heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-55X85X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-55X85X10-NBR
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-85 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-85
3 3
Kegellager - 30209-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 30209-TIMKEN
  • BUITENDIAMETER
    85  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    43  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.