SPI Afdichting OAS-55X72X8-MVQ
Verwijzing : OAS-55X72X8-MVQ
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-55X72X8-MVQ heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van MVQ.
  6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-55X72X8-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-55X72X8-FPM
Kogellager - 5307-2RS-C3-PFI PFI
Waterdicht
KOGELLAGER 5307-2RS-C3-PFI
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    MVQ
  • GEWICHT
    27  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.