SPI Afdichting OAS-52X66X8-NBR
Verwijzing : OAS-52X66X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-52X66X8-NBR heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 66 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.