SPI Afdichting OAS-50X90X8-NBR
Verwijzing : OAS-50X90X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-50X90X8-NBR heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 90 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.