SPI Afdichting OAS-48X72X7-NBR
Verwijzing : OAS-48X72X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-48X72X7-NBR heeft een binnendiameter van 48 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.