SPI Afdichting OAS-43X75X10-NBR
Verwijzing : OAS-43X75X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-43X75X10-NBR heeft een binnendiameter van 43 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.