SPI Afdichting OAS-43X75X10-FPM
Verwijzing : OAS-43X75X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-43X75X10-FPM heeft een binnendiameter van 43 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.