SPI Afdichting OAS-42X60X10-NBR
Verwijzing : OAS-42X60X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-42X60X10-NBR heeft een binnendiameter van 42 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.