SPI Afdichting OAS-40X68X12-NBR
Verwijzing : OAS-40X68X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-40X68X12-NBR heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 68 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.